SUDSKA UPRAVA
BARATOVIĆ VESNA - sekretar suda
MILENA RISTOVIĆ - viši savetnik
KABINET PREDSEDNIKA SUDA
MIRJANA PILjIĆ - koordinator za medije
GRAĐANSKO ODELjENjE
1. Belogrlić Slavica
2. Bektašević Dino
3. Bjelica Jurleka Bojana
4. Brežnjak Milošević Tanja
5. Bošković Aleksandra
6. Vujisić Milena
7. Vujić Svetlana
8. Vujović Milica
9. Dojčinović Sanja
10. Grujičić Tijana
11. Đurđević Snežana
12. Ivanović Mina
13. Jovanović Minja
14. Jovanović Olga
15. Komatina Sanja
16. Lazarević Luković Jelena
17. Ljubenović Ivana
18. Mamula Dimitrijević Lana
19. Memarović Olivera
20. Mijatović Milica
21. Milanović Tanja
22. Milaš Marković Dušanka
23. Miletić Jelena
24. Micić Iva
25. Mihajlović Miloš
26. Nastić Snežana
27. Pavlović Tinka
28. Perović Srđan
29. Petronić Neda
30. Protić Dedakin Dubravka
31. Radovanović Marija
32. Savić Nataša
33. Sretenović Vesna
34. Tomić Jasmin
35. Urkom Marija
36. Cvetković Jelena
37. Čabarkapa Jelena
38. Čudomirović Maja
GRAĐANSKO ODELjENjE ZA RADNE SPOROVE
39. Bakmaz Prljić Jelena
40. Bogićević Olivera
41. Vujičić Olivera
42. Gajinov Dušica
43. Kesić Ivana
44. Lojpur Miloš
45. Jovanović Ljiljana
46. Mihajlov Jasna
47. Presburger Nada
48. Rvović Ana
49. Simić Aleksandar
50. Stanišić Sanja
51. Topić Jovan
52. Trnavac Ivan
53. Stanisavljević Svjetlana
KRIVIČNO ODELjENjE
54. Bagaš mr Aleksandar
55. Vojnović Kaličanin Jelena
56. Dogandžić Snežana
57. Ivković Gordana
58. Janković Nedić Mirjana
59. Jušković Irena
60. Lazić Slađan
61. Mijušković Stošić Jelena
62. Milenković Snežana
63. Munjić Branislava
64. Nović Mirjana
65. Savić Jelena
66. Slavković Tanja
67. Vuković Kristina
68. Dževerdanović Savković Rosanda
ODELjENjE SUDSKE PRAKSE
69. Arsić Jelić Ivana
70. Dragović Sanja
71. Đenadić Mileva
72. Milić Neda
73. Pavlović Nebojša
74. Simić Aleksandra
Podatke o položaju sudijskih pomoćnika možete pročitati ovde.
Bliži raspored sudijskih pomoćnika po većima i odeljenjima možete pogledati u
Godišnjem rasporedu poslova Apelacionog suda u Beogradu za 2023. godinu.