Република Србија
Апелациони суд у Београду
Court of Appeal in Belgrade
Српски ћирилица Srpski latinica English

Архива

01.11.2019 године

 10:00  Кж3 18/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Ристановић Радомир

 

 11:00  Кж3 17/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Јовичић Милорад

 


31.10.2019 године

 10:00  Кж1 1007/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Јевтић Марко и др.

 

 10:00  Кж-Кре 27/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Вукотић Јован

 

 10:00  Кж1 892/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Недић Пера и др.

 

 10:00  Кж1 973/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Салихи Сељмон

 

 10:30  Кж1 982/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Стојиљковић Вук

 

 11:00  Кж1 987/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Ковачевић Ненад

 

 11:00  Кж1 933/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Ћосић Предраг

 

 11:00  Кж1 960/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Радосављевић Миша

 

 11:30  Кж1 1001/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Ракић Никола

 

 12:30  Кж1 903/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Ђорђевић Владан

 

 13:00  Кж1 883/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Живанић Марко

 


30.10.2019 године

 10:00  Кж1 741/2019 (јавна седница)
 судница  11, први спрат
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Вукадин Петар и др.

 

 10:00  Кж3 ПО2 1/2019 (јавна седница)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Бајић Драган и др.

 


29.10.2019 године

 10:00  Кж1 969/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Гојковић Милош

 

 10:00  Кж3 ПО2 1/2019 (јавна седница)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Бајић Драган и др.

 

 11:00  Кж1 988/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Гаковић Душан и др.

 

 11:00  Кж1 719/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Теодоровић Марко

 

 12:00  Кж1 983/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Драгишић Јован

 

 12:30  Кж1 847/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Петровић Зоран

 

 12:30  Кж1 944/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Мирковић Вељко

 


28.10.2019 године

 09:30  Кж1 886/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Даља Мирел и др.

 

 10:00  Кж1 976/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Руњајић Милан

 

 10:00  Кж1 692/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Благојевић Бранислав

 

 11:00  Кж1 1016/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Тиодоровић Никола

 

 11:00  Кж1 996/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Мандић Александар

 

 12:00  Кж1 940/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Мађаров Милош и др.

 

 13:30  Кж1 958/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Марковић Владимир

 

 14:00  Кж1 1018/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Ранковић Стефан

 


24.10.2019 године

 10:00  Кж1 715/2019 (главни претрес)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Нада Зец
 окривљени  Грони Един

 

 10:00  Кж1 935/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Ђорђевић Горан и др.

 

 10:30  Кж1 669/2019 (јавна седница)
 судница  11, први спрат
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Синг Џагџит и др.

 


23.10.2019 године

 09:30  Кж1 829/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Родић Игор

 

 10:30  Кж1 669/2019 (јавна седница)
 судница  11, први спрат
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Синг Џагџит и др.

 

 10:30  Кж1 984/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Наневић Ђорђе

 

 12:30  Кж1 966/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Симић Сава

 


22.10.2019 године

 10:00  Кж1 889/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Петковић Андреја

 

 10:00  Кж1 447/2019 (главни претрес)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Растко Поповић
 окривљени  Поштин Драган

 

 10:00  Кж1 534/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Веселиновић Дејан

 

 10:30  Кж1 951/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Малетић (Ран.Бојанић) Горан

 

 11:00  Кж1 968/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Новаковић Душко

 

 11:30  Кж3 22/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Павлоски Здравко

 

 12:00  Кж1 987/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Ковачевић Ненад

 

 12:00  Кж1 946/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Спасојевић Драган

 


21.10.2019 године

 09:30  Кж1 677/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Смиљанић Драган

 

 10:00  Кж1 761/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Кликовац Саша и др.

 

 10:00  Кж1 706/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Маринковић Бранислав и др.

 

 11:00  Кж1 999/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Јовановић Топлица

 

 11:00  Кж1 967/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Новаковић Снежана

 

 11:00  Кж1 954/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Анђелковић Александар и др.

 

 12:00  Кж1 937/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Јосимовић Владимир

 

 12:30  Кж1 767/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Милосављевић Ненад

 


18.10.2019 године

 11:00  Кж–По1–Кре 5/2019 (јавна седница)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Радивојевић Слободан

 


17.10.2019 године

 10:00  Кж1 608/2019 (главни претрес)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Ћирковић Никола

 

 10:45  Кж1 945/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Јовановић Владан

 

 11:00  Кж1 674/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Станисављевић Горан

 

 11:00  Кж1 971/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Питулић Младен

 

 11:00  Кж1 881/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Георге Дејан и др.

 

 11:30  Кж1 943/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Савић Милан и др.

 

 12:30  Кж1 903/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Ђорђевић Владан

 

 13:00  Кж1 883/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Живанић Марко

 


16.10.2019 године

 10:00  Кж1 413/2019 (главни претрес)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Омер Хаџиомеровић
 окривљени  Бербатовић Иван

 

 10:00  Кж1 656/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Николић Сања

 

 10:00  Кж1 ПО1 14/2019 (јавна седница)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Перовић Ненад и др.

 

 12:00  Кж1 776/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Гавриловић Горан

 


15.10.2019 године

 10:00  Кж1 855/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Удовчић Марко

 

 10:00  Кж1 ПО1 14/2019 (јавна седница)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Перовић Ненад и др.

 

 10:00  Кж1 797/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Петровић Михаило

 

 11:00  Кж1 641/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Радивојев Влада и др.

 

 11:00  Кж1 593/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Веселиновић Драган и др.

 

 12:00  Кж1 921/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Милутиновић Златко

 

 13:30  Кж1 757/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Хаџић Дејан

 


14.10.2019 године

 10:00  Кж1 ПО1 14/2019 (јавна седница)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Перовић Ненад и др.

 

 10:00  Кж1 530/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Шипка Стефан и др.

 

 10:30  Кж1 820/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Пантић Иван и др.

 

 11:30  Кж1 840/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Станковић Радослав

 

 11:30  Кж1 721/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Колувија Дејан

 

 13:00  Кж1 ПО2 4/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Ђурђевић Зоран

 

 13:00  Кж1 939/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Чоловић Марко

 


10.10.2019 године

 10:00  Кж1 551/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Живковић Бојан и др.

 

 11:00  Кж1 844/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Пејић Малиша

 

 12:00  Кж1 955/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Бањац Далибор

 

 12:30  Кж1 702/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Маринковић Славко

 

 13:00  Кж1 845/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Добрић Радослав

 


09.10.2019 године

 09:30  Кж1 295/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Маринковић Зоран и др.

 

 10:00  Кж1 740/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Саитовић Срђан и др.

 

 10:30  Кж1 948/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Симов Мирослав

 

 12:00  Кж1 819/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Самарџић Горан

 

 12:30  Кж1 677/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Смиљанић Драган

 

 13:00  Кж1 918/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Дудуковић Ненад

 

 13:00  Кж1 848/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Рашић Бранко

 


08.10.2019 године

 10:00  Кж1 891/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Радојичић Петар

 

 10:00  Кж1 884/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Брашанац Бојан

 

 10:00  Кж1 823/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Алитовски Симона

 

 10:30  Кж1 833/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Кубуровић Ненад

 

 11:00  Кж1 543/2019 (главни претрес)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Мишић Белоица Дејан

 

 11:00  Кж1 762/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Мишић Душко и др.

 

 11:00  Кж1 655/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Дрнда Ведран

 

 12:00  Кж1 705/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Требињац Мирсад

 

 12:15  Кж1 895/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Бранковић Славко и др.

 

 12:30  Кж1 825/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Милутиновић Милорад

 


07.10.2019 године

 10:00  Кж1 802/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Андрејић Лазар и др.

 

 10:00  Кж1 947/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Димић Владимир

 

 10:00  Кж1 734/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Павловић Лука

 

 10:30  Кж1 766/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Ђоловић Марио

 

 10:45  Кж1 932/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Будровац Ненад

 

 11:00  Кж1 941/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Бегановић Марио

 

 11:00  Кж1 908/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Станојевић Чедомир

 

 11:00  Кж1 589/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Петровић Драган и др.

 

 11:30  Кж1 949/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Стонер Ран. Кидишевић Алекс

 

 12:00  Кж1 801/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Станојловић Дејан и др.

 

 12:00  Кж1 934/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Мемовић Ален

 

 12:30  Кж1 927/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Доватов Златко

 

 13:15  Кж1 907/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Ерић Горан

 

 13:30  Кж1 965/2019 (јавна седница)
 судница  17, други спрат
 председник већа  Милена Рашић
 окривљени  Димитријевић Дејан

 


04.10.2019 године

 10:00  Кж1–По1–Спк 3/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Радовановић Зоран

 

 11:00  Кж–По1–Тои 4/2019 (јавна седница)
 судница  19, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Стојчић Бојан и др.

 


03.10.2019 године

 10:00  Кж1 854/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Стојисављевић Звонко

 

 10:00  Кж1 ПО1 13/2019 (јавна седница)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Арифи Вадијет и др.

 

 10:00  Кж1 714/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Милетић Небојша

 

 10:00  Кж1 873/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Илић Живорад

 

 11:00  Кж1 861/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Ћурчић Драган

 

 11:00  Кж1 893/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Антић Александар и др.

 

 11:30  Кж1 494/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Дивнић Небојша и др.

 

 12:00  Кж-Пои 7/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Самофалов Михаило

 

 12:00  Кж1 736/2019 (јавна седница)
 судница  18, други спрат
 председник већа  Милимир Лукић
 окривљени  Радовић Милош и др.

 

 13:00  Кж–По1–Кре 3/2019 (јавна седница)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Љубибратић Васа

 


02.10.2019 године

 10:00  Кж1 900/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Илић Цвијан и др.

 

 10:00  Кж1 ПО1 13/2019 (јавна седница)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Арифи Вадијет и др.

 

 12:00  Кж1 657/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Богавац Иван и др.

 

 13:00  Кж1 634/2019 (јавна седница)
 судница  9, мезанин
 председник већа  Татјана Вуковић
 окривљени  Кордић Стефан

 


01.10.2019 године

 09:30  Кж1 929/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Кантар Драган и др.

 

 09:45  Кж1 909/2019 (јавна седница)
 судница  2, мезанин
 председник већа  Синиша Важић
 окривљени  Поповић Мирко

 

 10:00  Кж1 447/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Поштин Драган

 

 10:00  Кж1 ПО1 13/2019 (јавна седница)
 судница  13, други спрат
 председник већа  Зоран Савић
 окривљени  Арифи Вадијет и др.

 

 10:00  Кж1 534/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Веселиновић Дејан

 

 11:00  Кж1 826/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Лазиница Љиљана

 

 11:00  Кж1 555/2019 (јавна седница)
 судница  21, други спрат
 председник већа  Нада Хаџи-Перић
 окривљени  Барјактаревић Владан

 

 12:00  Кж1 765/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Балог Алберт и др.

 

 12:30  Кж1 747/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Милојевић Радиша

 

 13:00  Кж1–Спк 21/2019 (јавна седница)
 судница  7, мезанин
 председник већа  Бојана Пауновић
 окривљени  Мићовић Милета

 
Factum infectum fieri nequit – Учињено не може постати неучињено (Плаут)